799 073 601 biuro@acg-rent.pl

Decydując się na wypożyczenie auta, zwykle chcemy, aby pojazd odznaczał się wysokim poziomem komfortu. Auta klasy premium nadają się zarówno na obsługę okolicznościowych wydarzeń, jak i służbowy lub prywatny wyjazd z rodziną. Firmy wynajmujące pojazdy proponują różne ich modele, przez co klient może mieć problem z wyborem najlepszego. Przedstawimy dziś 3 najpopularniejsze sprawdzone typy aut klasy premium, które sprawdzą się w każdym przypadku.

Porsche Cayene II – klasa sama w sobie

To pojazd, który zajął honorowe miejsce wśród ekskluzywnych modeli. Produkowane od 2010 roku auto słynie z  niezawodności i płynnej jazdy. Model posiada wydajny silnik o pojemności 3-4 l, który może generować moc niemal 400 KM. Wystarczy ona do błyskawicznego rozpędzenia pojazdu od 0 do 100 km/h – w przypadku tego modelu czas przyspieszania wynosi kilka sekund!

Oprócz wydajnego silnika, auto zostało wzbogacone w automatyczną skrzynię biegów, elektryczny system sterowania szybami oraz klimatyzację. Wnętrze pojazdu posiada dużo wolnej przestrzeni dla pasażerów i unikalny wystrój. Porsche Cayenne II świetnie prezentuje się również od zewnętrznej strony, ukazując klasyczny i jednocześnie sportowy charakter.

Dla fanów prędkości – BMW 7 

Ten samochód jest marzeniem wielu kierowców. Model BMW 7 to prawdziwy gigant pod względem mocy, elegancji oraz komfortu. Wyposażony w 8 – cylindrowy silnik benzynowy pojazd, jest w stanie wygenerować energię nawet 530 KM. Przy takich osiągach, rozpędzenie go do prędkości 100 km/h odbywa się w błyskawicznym tempie!

Pojazd posiada także dopracowany wygląd wizualny. Skupione spojrzenie przednich reflektorów oraz imitacja chłodnicy dodają modelowi szyku i elegancji. Wnętrze pojazdu wyłożone zostało skórzaną tapicerką, co pomaga stworzyć odpowiedni nastrój. Model posiada także automatyczną skrzynię biegów, inteligenty system parkowania, klimatyzację oraz elektroniczną obsługę szyb.

Limuzyną przez świat –  Mercedes S-Klasy AMG S400D

Kolejny klasyk wśród luksusowych aut, który najlepiej sprawdzi się podczas dłuższych przejazdów szosowych. Mercedes wyposażony jest w pojemny silnik generujący moc 340 KM. Wytrzymała jednostka potrafi w krótkim czasie rozpędzić auto do optymalnej prędkości, przy stosunkowo niskim spalaniu paliwa. Pojazd ma elegancki, klasyczny wygląd, skórzane pokrycie wnętrza oraz automatyczną skrzynię biegów.

Komfortu dodają wykorzystane w modelu dodatkowe funkcjonalne rozwiązania. Użytkownik może w dowolny sposób zmodyfikować oparcie i parametry siedzenia, wykorzystując elektroniczny system obsługi. Niektóre pojazdy wzbogacone są w funkcję masażu, dzięki której dłuższa jazda będzie jeszcze bardziej wygodna. Auto posiada także systemy amortyzacji nierówności na drodze oraz technologię wspomagającą pokonywanie zakrętów w bardziej płynny sposób.