799 073 601 biuro@acg-rent.pl

Dzień ślubu to wyjątkowy czas, w którym młoda para rozpoczyna nowy etap. Odpowiednie przeżycie tej chwili jest szczególnie ważne, bowiem nie zdarza się ona często. A podczas późniejszych nieporozumień i sporów, warto mieć w pamięci wyjątkowe wspomnienia z dnia ślubu. Firma ACG – Rent pomoże przygotować uroczystość od strony transportowej. Specjalnie dla nowożeńców, udostępniamy ekskluzywne marki samochodów, którymi można odwieźć zakochanych pod sam ołtarz.

Elegancja i klasa – tylko z Porsche Cayenne II

Już sama nazwa marki, słynna na całym świecie, świadczy o najwyższej klasie modelu. Prezentowany przez nas pojazd posiada biały kolor lakieru, dzięki temu idealnie dopasowuje się do charakteru wydarzenia. Pojazd posiada potężny silnik oraz elektryczne szyby i dach panoramiczny, który ułatwitransport nowożeńców podczas jazdy.

Prezentowany model wzbogacony został w system klimatyzacji, można więc będzie dostosować temperaturę wewnątrz i pomóc zrelaksować się zestresowanej przed ślubem parze. Samochód posiada wygodne siedzenia i sporą ilość miejsca wewnątrz. Informacja ta powinna ucieszyć szczególnie panny młode, które nie będą miały problemów z przejazdem w bardzo rozbudowanej sukni.

Ekskluzywne BMW dla pasjonatów stylu i prędkości

W zestawieniu ekskluzywnych pojazdów nie mogło zabraknąć tego modelu. Nieco młodszy pojazd marki BMW z eleganckim białym pokryciem, idealnie dopasuje się do charakteru wydarzenia. Wytrzymały silnik, oraz automatyczna skrzynia biegów, ułatwią prowadzenie pojazdu do ślubu.
Auto zostało również wzbogacone w klimatyzację oraz elektryczne szyby. Ponadto, wewnątrz znajduje się sporo przestrzeni i wygodne oparcia dla młodej pary. Dopasowane alufelgi o srebrnym odcieniu dodają maszynie wyjątkowego uroku.

A może ciemniejszy odcień i Porsche Macan?


Dla amatorów czarnych pojazdów przygotowaliśmy także drugi pojazd marki Porshe. Samochód ma świetny wygląd zewnętrzny i liczne dodatki zapewniające komfort podczas jazdy. Wzbogacony w aluminiowe, jasne felgi pojazd nabiera bardziej sportowego charakteru. Trzeba również zwrócić uwagę na wnętrze samochodu. Beżowa tapicerka oraz dopasowane siedzenia świetnie komponują się z wystrojem. Pojazd posiada wiele regulacji oparcia i siedzenia, dzięki temu można bez przeszkód usiąść w komfortowej pozycji.
Dzięki wbudowanej automatycznej skrzyni biegów, kierowca nie powinien mieć problemów z prowadzeniem pojazdu. Wydajny silnik o niskim spalaniu benzyny zapewni ekonomiczną jazdę i niezapomniane wrażenia zarówno dla nowożeńców, jak i gości weselnych.